Klara Andresradca prawny / adwokat

Specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców, spółek prawa handlowego, prawie nieruchomości, prawie medycznym, prawie karnym oraz prawie bankowym (współautor pozwów zbiorowych oraz autor pozwów indywidualnych przeciwko bankom od 2014 r.). Swoją praktykę skupia również na zagadnieniach prawa autorskiego. Reprezentuje Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

 

Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

 

Od sierpnia 2020 r. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Krakowie. Obecnie wykonująca zawód Radcy Prawnego.

 

Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu „Prawo Medyczne i Bioetyka” w Katedrze Prawa karnego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także Studia Podyplomowe z zakresu „Prawo Zamówień Publicznych” w Katedrze Instytutu Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

 

Aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Krakowie ukończyła złożeniem egzaminu zawodowego z wyróżnieniem.

 

Doświadczenie zawodowe zdobywała we wiodących krakowskich kancelariach adwokackich oraz radców prawnych, a także wykonując obowiązki prawnika In-house w jednej z większych spółek produkcyjnych w Polsce.

 

Od samego początku swej ścieżki zawodowej zajmuje się obsługą prawną podmiotów gospodarczych, a także szeroko pojętym prawem nieruchomości.

 

Obsługuje deweloperów, a także wspólnoty mieszkaniowe.

 

Autor publikacji z zakresu prawa medycznego, prelegent i wykładowca.

 

Posiada doświadczenie w przeprowadzaniu audytów prawnych przedsiębiorstw.

 

Posługuje się językiem angielskim.

 

 

Kancelaria Radcy Prawnego Klara Andres
ul. Zamoyskiego 81/5, 30-519 Kraków
NIP: 513 – 009 – 13 – 57
KLAUZULA INFORMACYJNA